We use cookies on our website to show you content we think is relevant to you, to manage the technical operations of our website, and analyse our traffic to further improve our website. We may share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. By clicking "Accept", you agree to the use of all cookies as described in our Cookie statement or "Do not accept" to only use cookies strictly necessary for the functioning of the site.

Wholesale Banking

Kurzovní lístek

Zveřejněný kurzovní lístek má pouze informační charakter a týká se pouze určitých měnových párů. Jedná se o první vyhlašované měnové kurzy pro daný obchodní den. ING může kdykoli, a to i několikrát během dne a bez toho aniž by tyto kurzy na této stránce publikovala, změnit měnové kurzy s okamžitou platností a bez předchozího upozornění. Tato informace nesmí být nikým z jakéhokoliv důvodu kopírována, šířena nebo zveřejňována bez předchozího výslovného souhlasu ING

ING Bank N.V.

Aktuální kurzovní lístek

19.10.2021

Měna

Deviza nákup

Devíza prodej

Devíza střed

CZK/AUD15,92116,68816,305
CZK/BGN12,702713,314113,0084
CZK/CAD17,28318,11517,699
CZK/CHF23,16424,27923,722
CZK/CNY3,32973,48993,4098
CZK/DKK3,33873,49933,419
CZK/EUR24,84126,03625,439
CZK/GBP29,35830,77130,065
CZK/HUF0,068840,072160,0705
CZK/ILS6,63456,95396,7942
CZK/JPY0,1870,1960,1915
CZK/NOK2,54972,67252,6111
CZK/PLN5,43265,6945,5633
CZK/RON5,01975,26135,1405
CZK/RUB0,30020,31460,3074
CZK/SEK2,47652,59572,5361
CZK/TRY2,29252,40292,3477
CZK/USD21,31222,33821,825
CZK/INR0,284360,298040,2912
CZK/HRK3,30823,46743,3878
EUR/CHF1,041721,10391,07238
EUR/GBP0,821940,8710,84613
EUR/HUF350,5313371,4306360,8369
EUR/JPY129,0406136,7476132,8407
EUR/PLN4,441894,707074,57265
EUR/RUB80,3783385,1997482,75537
EUR/SEK9,7438710,3256910,03076
EUR/USD1,132291,199821,16559
GBP/USD1,33821,418061,37755
USD/CHF0,893750,947090,92003