We use cookies on our website to show you content we think is relevant to you, to manage the technical operations of our website, and analyse our traffic to further improve our website. We may share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. By clicking "Accept", you agree to the use of all cookies as described in our Cookie statement or "Do not accept" to only use cookies strictly necessary for the functioning of the site.

Wholesale Banking

Kurzovní lístek

Zveřejněný kurzovní lístek má pouze informační charakter a týká se pouze určitých měnových párů. Jedná se o první vyhlašované měnové kurzy pro daný obchodní den. ING může kdykoli, a to i několikrát během dne a bez toho aniž by tyto kurzy na této stránce publikovala, změnit měnové kurzy s okamžitou platností a bez předchozího upozornění. Tato informace nesmí být nikým z jakéhokoliv důvodu kopírována, šířena nebo zveřejňována bez předchozího výslovného souhlasu ING

ING Bank N.V.

Aktuální kurzovní lístek

10.08.2022

Měna

Deviza nákupDeviza prodej

Deviza střed

 

CZK/AUD16.28517.06916.677
CZK/BGN12.225212.813612.5194
CZK/CAD18.1719.04418.607
CZK/CHF24.57125.75425.162
CZK/CNY3.4653.63183.5484
CZK/DKK3.21373.36833.291
CZK/EUR23.91325.06324.488
CZK/GBP28.27529.63528.955
CZK/HUF0.060150.063050.0616
CZK/ILS7.04497.38397.2144
CZK/JPY0.173430.181770.1776
CZK/NOK2.40792.52372.4658
CZK/PLN5.08455.32935.2069
CZK/RON4.87685.11164.9942
CZK/SEK2.30132.41212.3567
CZK/TRY1.30681.36961.3382
CZK/USD23.42724.55523.991
CZK/INR0.294710.308890.3018
CZK/HRK3.18033.33333.2568
EUR/CHF0.945391.001810.97321
EUR/GBP0.821550.870620.84573
EUR/HUF386.1898409.2077397.5325
EUR/JPY133.9383141.9438137.8829
EUR/PLN4.568574.841374.70299
EUR/SEK10.0936910.6966610.3908
EUR/USD0.991541.050751.02072
GBP/USD1.17241.242441.20691
USD/CHF0.92620.981490.95346